Власники великого виробничого бізнесу при виконанні вимог пожежної безпеки довго роздумують та зважують: яку протипожежну систему вигідніше та дешевше поставити. Водяне пожежогасіння на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних, найбільш прийнятних. Подача води при гасінні пожежі, як правило, надходить із ємності пожежного запасу. Сталевий протипожежний резервуар ЮФП-tank – надійна та довгослужбова ємність, яка, якнайкраще, підходить для цієї мети.
Досліджуємо протипожежний резервуар ЮФП-tank зсередини
Як виглядає зовні масивна модульна ємність, де і як встановлена – це видно на власні очі. Також красиво та детально показано на фотографіях. А що всередині? Чи надійні резервуари для зберігання пожежного запасу води за будь-яких погодних умов в Україні?
По зовнішніх сходах піднімаємося нагору і через вбудований ревізійний люк спускаємося всередину на дно резервуара. Вгорі бачимо будову покрівлі.
Опорна колона підтримує балки, що формують зведення покрівлі. До балок прикріплені листи профнастилу у два шари, між якими укладено утеплювач.
Між балками врізають ревізійний люк, який необхідний для технічного обслуговування протипожежного резервуара ЮФП-tank.
На стінці резервуару видно ТЕН, що служить для обігріву води взимку.
Під склепінням покрівлі на стінці розмістилося фланцеве відведення переливу. Відведення встановлюють для скидання надлишків води при заповненні резервуара.
На самому дні металевої ємності вбудований донний відвід із відповідною герметизацією. Через донний відвід вода потрапляє до пожежних насосів.
На всіх фото встеляє стіни темне полотно ПВХ мембрани. Мембрана утримує воду в резервуарі та запобігає контакту води з металом. Це дозволяє експлуатувати резервуар більше 30 років. Між мембраною та металевою стінкою знаходиться утеплювач. Тому протипожежний резервуар дуже добре утримує потрібну задану температуру всередині, виступає своєрідним термосом. І це суттєво економить гроші на обігрів води у зимовий час.
Факт із практичного досвіду з обслуговування
12.01.2022 року у Києві був мороз -15 °C. Зателефонував нам клієнт, якому було встановлено резервуар влітку 2021 р., із претензією, що обігрів резервуару не працює. Попросив терміново приїхати, перевірити, побоюючись замерзання води в ємності, що може спричинити великі збитки. Наші співробітники одразу ж виїхали на об’єкт. Перевірили автоматику обігріву та показали замовнику, що індикація датчика температури води вказує на +5,6 °С. Замовник не повірив. Піднялися на дах, відчинили ревізійний люк. На поверхні води у резервуарі льоду не було. Замовник заспокоївся і був приємно вражений, що в такі сильні морози йому практично не доведеться платити за електричну енергію для обігріву води в резервуарі. Цей факт підтверджує, що протипожежний резервуар ЮФП-tank – це акумулятор тепла завдяки своїй конструкції у вигляді величезного термосу.
Питання-відповіді щодо проекту
Скільки коштує така система, і коли окупиться? Як розрахувати необхідний об’єм ємності? У яку пору року найкраще встановлювати протипожежну систему? Хто оформляє проектну документацію? Хто займається монтажем? Які терміни встановлення?
Запитань у клієнтів багато. І це зрозуміло.
- Хочеться зробити надійно і на тривалий термін служби.
- Не переплатити за погану якість.
- Роботи зробити “під ключ”.
- Мати гарантію.
- Піст гарантійне обслуговування. Будь-якої миті звернутися за допомогою.
Зателефонуйте нам. Консультації безкоштовні.
- 067 344 12 67
- 050 044 12 67
На зв’язку завжди спеціаліст-консультант Едуард.
Довіртеся фахівцям компанії ЮФП Проект, в якій працюють висококваліфіковані, що пройшли стажування в країнах Європи, які постійно вдосконалюють на семінарах свої практичні знання та навички інженери. Люди справи, а не обіцянок. Напишіть у форму зворотного зв’язку.

