листопад 02, 2021

Світлові лінії димовидалення Awak на СТО Львівщини

Система димовидалення у вигляді світлових ліній – це насамперед забезпечення пожежної безпеки на СТО. Awak – польська компанія-виробник зенітних ліхтарів та світлових ліній-конструкцій з люками димовидалення – гарантує високу якість, надійність та тривалий експлуатаційний термін служби. Ось чому СТО Львівщини встановлюють світлові лінії димовидалення Awak.

Световые линии дымоудаления Awak

Функції світлових ліній із клапанами димовидалення забезпечують:

  • вентиляцію приміщення, видалення диму та чадного газу через покрівельні отвори;
  • додаткове природне освітлення, з метою економії електроенергії вдень;
  • можливість порятунку людей під час пожежі через отвір покрівельного люка.

Освещение через кровельные фонари

СТО обирають світлові лінії димовидалення

Кожен грамотний керівник підприємства постійно дбає про дотримання пожежної безпеки, збереження техніки, обладнання. Тому на СТО Volvo у Вислобоках перше постачання лінії димовидалення та монтаж було проведено вже у 2019 році.

СТО Volvo

Встановлено зенітні ліхтарі з електроприводами на світловій лінії згідно технічних норм при проектуванні. А також глухі плоскі ліхтарі для освітлення, що не відкриваються. Глухі зенітні ліхтарі на покрівлі розташовані рівними рядами, виглядають акуратно та красиво.

Глухие зенитные фонари Awak

Їхня основна функція – створити додаткове освітлення через покрівельні отвори. Джерело світла, що надходить зверху, поступово розсіюється по всьому об’єму приміщення. Це актуально та затребувано для підприємств промисловості, складів.

Источник света через линию дымоудаления

Лінії димовидалення в Сокільниках

Компанія ЮФП Проект здійснила постачання обладнання до Сокільників та провела шеф-монтаж по установці.

Монтаж световой линии дымоудаления

Довжина світлової лінії з арочним зведенням 20 м. У ній 3 люки, що відкриваються за допомогою електроприводів з електричною напругою 24 V. Світлопропускне заповнення – стільниковий екструдований листовий напівпрозорий багатошаровий полікарбонат товщиною 16 мм бренду Arla Plast (Швеція). Цей матеріал має низку позитивних переваг: легкість, підвищену жорсткість, захист від ультрафіолету, забезпечує високе світлопропускання, відмінну теплоізоляцію, радіус вигину для встановлення напівсферою.

Укрепление кровельного проема

Термін служби конструкцій понад 30 років. Вони герметичні завдяки ущільнювальним та гідроізоляційним матеріалам. Розраховані на сезонні снігові, вітрові навантаження, температурні перепади від -30 до +90 °С.

Установка алюминиевого профиля

Приємно, що Замовник залишився задоволеним виконаними роботами. А ми, у свою чергу, несемо гарантійні зобов’язання перед ним, будь-якої миті готові надати технічну підтримку.

Рекомендації від ЮФП

При створенні проекту для встановлення світлових ліній димовидалення слід враховувати всі необхідні дані, проводити інженерні розрахунки згідно з будівельними нормами.

Професійні якості інженерів-проектувальників забезпечать надійні та правильні розрахунки з усією документацією. При замовленні обладнання у нашій компанії діє приємний бонус – безкоштовний шеф-монтаж. Ми завжди відкриті для співпраці.

Рекомендуємо прочитати статтю «Димовидалення». Про протидимний захист.

Summary
Световые линии дымоудаления Awak на СТО Львовщины
ufppro
Световые линии дымоудаления Awak на СТО Львовщины
Description
Световые линии дымоудаления Awak для пожаробезопасности установили на СТО Volvo в Вислобоках и Сокольниках Львовской области. Проект компании ЮФП Project
Author
Publisher Name
ЮФП Pro
Publisher Logo

Callback